«Свято справжніх Героїв!»

6 грудня — День Збройних Сил України, визначна дата та спільне свято всіх українців!

ЗСУ — не прості літери, це потужна міць, справжня армія незламних і нескорених бійців. Ви — Герої нашого часу, хоробрі воїни, сміливо та мужньо тримаєте кордони та відбиваєте всі натиски супротивника. Ваша мужність, звитяга, сила духу, воля та одне-єдине бажання – ПЕРЕМОГИ, надихає всіх нас. Наші серця б’ються разом з вами!

Позашкілля Донеччини активно долучилося до привітань. Обласний флешмоб «Бій серця в ритмі ЗСУ!» об’єднав навколо себе понад 1000 вихованців та педагогів закладів освіти Донеччини. Організатори – Донецький обласний палац дитячої та юнацької творчості.

Зі щирими словами вдячності до захисників України звернулася учнівська молодь Донеччини. Розміщені світлини, малюнки, поробки, «Серця-обереги», які отримали військові, відеопривітання з символом флешмобу – «Серцем ЗСУ» – все це свідчить про єдність наших зусиль і непохитну віру в вас.

Ви – наші захисники, наша надія і наша опора.

Захоплюємося вами! Пишаємося вами!

Зі святом! Слава Україні! Слава ЗСУ! Переглянути світлини можна на сторінці «Позашкілля Донеччини» у соціальній мережі «Facebook» за хештегом: #Бійсерця2022 #ПозашкілляДонеччини