«Дякуємо за волю та мужність!»

Сьогодні вітаємо всіх військовослужбовців України. Ви – наші захисники, опора держави. Спокій наших домівок, спокій близьких – у ваших надійних, сильних руках. Прийміть щирі побажання миру, Перемоги, найскорішого повернення до дому та родинного затишку!

З нагоди свята, Донецьким обласним палацом дитячої та юнацької творчості проведено обласний марафон-есе «Запекла боротьба твоя і нескорима воля до Перемоги вправно нас веде!», до якого долучилося понад 500 вихованців та педагогів закладів освіти Донеччини.

Патріотично налаштована молодь звернулася до військовослужбовців та захисників України через теплі та зворушливі есе-листи, які вони писали та викладали у соціальних мережах та передавали до військових частин. Кожен рядок сповнений щирої вдячності та турботи за наших захисників, за їх нелегку та вкрай важливу, самовіддану справу. Вони захищають нас, свою рідну землю, Батьківщину, не шкодуючи власних сил, стійко та відважно долаючи всі складнощі.

Дякуємо  Вам, захисники України, за волю та мужність! Зі святом!

Переглянути світлини можна на сторінці «Позашкілля Донеччини» у соціальній мережі «Facebook» за хештегом: #Надихнивійськовогонапиши_листа2022 #ПозашкілляДонеччини