Семінар-практикум з образотворчого мистецтва «Освітнє середовище як чинник творчого розвитку вихованців»

Семінар-практикум з образотворчого мистецтва

28 жовтня у Донецькому обласному палаці дитячої та юнацької творчості був проведений, в онлайн режимі, обласний навчально-методичний семінар-практикум голів міських та районних методичних об’єднань, керівників гуртків з образотворчого мистецтва «Освітнє середовище як чинник творчого розвитку вихованців».

         47 керівників гуртків ЗПО області приєдналися до онлайн-семінару і взяли участь в інформаційно-методичному модулі, під час якого прослухали доповідь «Освітнє середовище як чинник творчого розвитку вихованців» (доповідач Тетяна Куракова, завідувач відділу образотворчого мистецтва та декоративно-ужиткової творчості), майстер-класах: «Кавові фантазії» (керівник народної образотворчої студії «Фантазія» Центру дитячої та юнацької творчості міста Добропілля Алла Кімеріна), «Ебру – імпровізація миті на воді» (керівник гуртка «Барвінок» Донецького обласного палацу дитячої та юнацької творчості м. Слов’янська Людмила Лінник), «Відображення архітектурного пейзажу в техніці аквареллю по вологому аркуші» (керівник гуртка «Образотворче мистецтво» Донецького обласного палацу дитячої та юнацької творчості м. Слов’янська Володимир Трутко).

Під час третього модулю «Підведення підсумків» учасники продемонстрували свої роботи та поділилися враженнями від семінару.

Мета семінару: актуалізація місця та ролі гуртка образотворчого мистецтва в формуванні освітнього середовища закладів позашкільної освіти як чинника творчого розвитку вихованців; мотивування педагогів до засвоєння та використання креативних технік зображувальної діяльності, була досягнута.

Семінар-практикум з образотворчого мистецтва
Семінар-практикум з образотворчого мистецтва
Семінар-практикум з образотворчого мистецтва
Семінар-практикум з образотворчого мистецтва