Семінар методистів художньо-естетичного напряму у м.Маріуполь

Семінар художньо-естетичного напряму у м.Маріуполь

20 грудня 2017 року в Комунальному комплексному позашкільному навчальному закладі «Маріупольський міський Палац естетичного виховання» відбувся обласний навчально-методичний семінар-практикум методистів позашкільних навчальних закладів художньо-естетичного напряму за темою «Модернізація методичного простору щодо професійного зростання педагогів позашкільної освіти». Учасників семінару привітала виконуюча обов’язки директора ОПДЮТ Ольга Михайлівна Канзюба.

Семінар художньо-естетичного напряму у м.Маріуполь

У заході прийняло участь 20 фахівців з міст Волновахи, Маріуполя, Мар’їнки, Великоновосілківського та Мангушського районів та педагоги Донецького обласного палацу дитячої та юнацької творчості.

Семінар художньо-естетичного напряму у м.Маріуполь

З метою активізації інноваційних підходів щодо методичної роботи у позашкільному навчальному закладі фахівці області були ознайомлені з питаннями щодо методичного сервісу у руслі модернізації освіти, розглянули поняття «портфоліо» як технологію автентичного оцінювання професійної діяльності педагога та в рамках психологічного тренінгу практично відпрацювали навички дивергентного мислення.

Євдокимов О.А.

Учасники семінару прийшли до висновку, що сучасне розуміння сутності професійної діяльності методиста як взаємодії педагогічної, управлінської та інноваційної складових виходить далеко за межі суто організаційної методичної роботи і сягає творчого, науково-методичного та дослідницького рівнів. Найдосвідченіший педагог ніколи не повинен зупинятися на досягнутому, бо якщо немає руху вперед, то неминуче починається відставання.

Гордієнко П.Г.