![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/226373_las_swierki_choinki_swiatecznie-1024x639.jpg)
Різдво і Новий рік – це час для надії та дива! Різдвяно-новорічні свята зустрічаємо із гордістю та шаною до наших Героїв – кожного українця, який наближає довгоочікувану, спільну мрію. Мрію про Перемогу України!
Нехай прекрасні зимові свята принесуть на нашу українську землю Мир, а в кожну оселю – радість. Нехай усі, хто нині не вдома, повернуться у рідні домівки й обіймуть своїх рідних. І нехай наше спільне бажання про Перемогу обов’язково здійсниться!
Зичимо усім міцного здоров’я, успіхів, родинного щастя, достатку і благополуччя!
Запрошуємо до перегляду святкової програми!
Пам’ятайте: дива відбуваються з тими, хто в них вірить! Гарних свят! Все буде Україна!