Обласний відеочелендж «Донеччина колядує»

25 грудня відзначаємо Різдво Христове – свято, яке символізує любов та надію. Саме в різдвяний час відбуваються дива та здійснюються омріяні бажання.

Напередодні цього чарівного свята Донецьким обласним палацом дитячої та юнацької творчості проведено обласний відеочелендж «Донеччина колядує!», до якого долучилося біля 3000 учнів закладів освіти Донеччини.

Діти розміщували яскраві тематичні відеовиступи: колядки, щедрівки, у своїх співах прославляли народження Христа, Сина Божого, який єднає нас навколо віри у світле майбутнє кожного, а вогні різдвяних свічок приносять спокій та мир для України. Бажали добробуту, злагоди, щастя та любові кожній українській родині, витримки та міцного здоров’я захисникам.

У це світле свято бажаємо миру і спокою кожному, добра, взаєморозуміння, достатку, любові, душевної рівноваги, радості, міцного здоров’я. Нехай у вашій душі ніколи не згасає зоряне світло віри і щастя!

Переглянути роботи можна на сторінці «Позашкілля Донеччини» у соціальній мережі «Facebook» за хештегом: #Донеччинаколядує2023 #ПозашкілляДонеччини