![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/2-1024x500.png)
24 жовтня в рамках обласного психолого-педагогічного едьютона презентовано проблему «Соціально-педагогічна взаємодія «педагог – батьки» як чинник підтримки дітей в умовах воєнного стану», у якому взяли участь 78 педагогів-позашкільників художньо-естетичного напряму з Білозерської, Добропільської, Констянтинівської, Лиманської, Мирноградської, Новогродівської, Слов’янської, Старомлинівської, Селидівської (м. Українськ), Часівоярської територіальних громад.
Практичний психолог Донецького обласного палацу дитячої та юнацької творчості Аліна Аханкіна разом з педагогами розмірковували над механізмом об’єднання зусиль педагогів і батьків вихованців щодо збереження психологічного здоров’я дітей. Як будувати відносини з батьками, які самі часто потребують психологічної допомоги? Взаємоповага, довірливі стосунки, спільна наполеглива праця, порозуміння та ефективні комунікації – складові партнерства заради успіху дітей. Також педагоги отримали практичні інструменти-лайфхаки, які допоможуть ефективно взаємодіяти з батьками вихованців.
Педагогіка партнерства у дії: об’єднаємо зусилля педагогів і батьків, щоб захистити дитинство!
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/3-1-1024x500.png)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/5-1024x500.png)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/6-1-1024x500.png)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/7-1024x500.png)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/8-1024x500.png)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/9-1024x500.png)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/11-1-1024x500.png)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/14-1024x500.png)