![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/8-1024x494.png)
26 вересня відбулось перше заняття в новому навчальному році на психологічній платформі Донецького обласного палацу дитячої на юнацької творчості у форматі психолого-педагогічного едьютона «Психологічна підтримка учасників освітнього процесу під час воєнних дій», у якому взяли участь понад 60 педагогів Білозерської, Добропільської, Мирноградської, Новогродівської, Селидівської, Лиманської, Слов’янської, Часівярської, Костянтинівської громад. На меті едьютону – підвищення компетентності педагогів-позашкільників в контексті надання першої психологічної допомоги та оволодіння сучасними технологіями такої допомоги, навчання методів психоемоційної стабілізації, психологічної підтримки дітей у кризовий період, підтримки та відновлення власного психологічного здоров’я, формування психологічної культури.
Проблема «Психологічна підтримка здобувачів освіти. Що потрібно знати та вміти педагогам?» презентована практичним психологом Аліною Аханкіною: акцентовану увагу на станах тривожності, стресу, надані практичні поради для індивідуальної роботи з вихованцями, вправи на подолання тривожності та стресу.
Від нас, дорослих, чекають розуміння і підтримки наші вихованці у ці важкі часи. Тож захистимо дитинство від жахів війни. Чекаємо на насупні зустрічі четвертого вівторка кожного місяця.
https://meet.google.com/zqn-fgxd-fyz
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/13-1024x494.png)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/14-1024x494.png)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/18-1024x494.png)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/24-1024x494.png)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/25-1024x494.png)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/27-1024x494.png)