ПСИХОЛОГІЧНА ПЛАТФОРМА. Обласний психолого-педагогічний едьютон «Психологічна підтримка учасників освітнього процесу під час воєнних дій»

26 вересня відбулось перше заняття в новому навчальному році на психологічній платформі Донецького обласного палацу дитячої на юнацької творчості у форматі психолого-педагогічного едьютона «Психологічна підтримка учасників освітнього процесу під час воєнних дій», у якому взяли участь понад 60 педагогів Білозерської, Добропільської, Мирноградської, Новогродівської, Селидівської, Лиманської, Слов’янської, Часівярської, Костянтинівської громад.  На меті едьютону – підвищення компетентності педагогів-позашкільників в контексті надання першої психологічної допомоги та оволодіння сучасними технологіями такої допомоги, навчання методів психоемоційної стабілізації, психологічної підтримки дітей у кризовий період, підтримки та відновлення власного психологічного здоров’я, формування психологічної культури.

Проблема «Психологічна підтримка здобувачів освіти. Що потрібно знати та вміти педагогам?» презентована практичним психологом Аліною Аханкіною: акцентовану увагу на станах тривожності, стресу, надані практичні поради для індивідуальної роботи з вихованцями, вправи на подолання тривожності та стресу.

Від нас, дорослих, чекають  розуміння і підтримки наші вихованці у ці важкі часи. Тож  захистимо дитинство від жахів війни. Чекаємо на насупні зустрічі четвертого вівторка кожного місяця.

https://meet.google.com/zqn-fgxd-fyz