«ПСИХОЛОГІЧНА ПЛАТФОРМА. ОБЛАСНИЙ ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНИЙ ЕДЬЮТОН»

27 лютого  відбувся обласний психологічний едьютон «Психологічна підтримка учасників освітнього процесу під час воєнних дій», у якому взяли участь 78 педагогів-позашкільників художньо-естетичного напряму з  Добропільської, Білозерська, Лиманської, Селидівської, Покровської, Костянтинівської, Старомлинівської, Мирноградської, Новогродівської, Часовоярської, Слов’янської громад.

Щодня кожному з нас доводиться взаємодіяти з сотнями текстів та повідомлень.  Відмовитись від такої взаємодії майже неможливо, адже підчас війни природною стає потреба бути у курсі подій. Надмірне споживання медіа контенту (інформації з інтернету та інших ЗМІ) призводить до порушення психоемоційного стану, виснаження, погіршення настрою, дратівливості та загального погіршення якості життя.

З метою підвищення медіакомпетентності, психологічної компетентності педагогів  практичним психологом Аліною Аханкіню презентовано проблему «Інформаційна гігієна: як протистояти маніпуляціям та навчити цьому вихованців». Педагоги з’ясували, що таке інформаційна гігієна, маніпуляція, опрацювали типові прийоми маніпулятивних впливів та способи протидії маніпуляцям.

Зберігаємо спокій та інформаційну безпеку.