![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/1-1024x496.png)
27 лютого відбувся обласний психологічний едьютон «Психологічна підтримка учасників освітнього процесу під час воєнних дій», у якому взяли участь 78 педагогів-позашкільників художньо-естетичного напряму з Добропільської, Білозерська, Лиманської, Селидівської, Покровської, Костянтинівської, Старомлинівської, Мирноградської, Новогродівської, Часовоярської, Слов’янської громад.
Щодня кожному з нас доводиться взаємодіяти з сотнями текстів та повідомлень. Відмовитись від такої взаємодії майже неможливо, адже підчас війни природною стає потреба бути у курсі подій. Надмірне споживання медіа контенту (інформації з інтернету та інших ЗМІ) призводить до порушення психоемоційного стану, виснаження, погіршення настрою, дратівливості та загального погіршення якості життя.
З метою підвищення медіакомпетентності, психологічної компетентності педагогів практичним психологом Аліною Аханкіню презентовано проблему «Інформаційна гігієна: як протистояти маніпуляціям та навчити цьому вихованців». Педагоги з’ясували, що таке інформаційна гігієна, маніпуляція, опрацювали типові прийоми маніпулятивних впливів та способи протидії маніпуляцям.
Зберігаємо спокій та інформаційну безпеку.
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/12-1-1024x490.png)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/11-1-1024x498.png)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/10-1-1024x499.png)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/8-1-1024x497.png)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/6-1024x491.png)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/9-1024x496.png)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/4-1-1024x498.png)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/5-1024x497.png)