![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/08/5f48faceacc89886150748-1024x576.jpg)
29 серпня Україна вшановує пам’ять військовослужбовців, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави. Згадайте тих, хто не жаліючи свого життя, пішов захищати наше майбутнє.
Необхідно: з 25 по 29 серпня розмістити світлини тематичних робіт (у будь-якій техніці), відео з декламуванням тематичних віршів, прози тощо або своє фото з символом цього дня – соняхом на сторінці «Позашкілля Донеччини» у соціальній мережі «Facebook». Хештеги для розміщення:
#свічкипамяті #соняхпамяті #дітидонеччини #ОПДЮТ
Україна пам’ятає!
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/08/vshan_pam_800.jpeg)