Обласний челендж вітальних відеороликів до Дня Незалежності України

Україна… Це родючі землі з золотими полями пшениці, високі гори та безмежні ліси, солов’їна рідна мова, українці з міцним і незламним духом перемоги та жаги до свободи.

24 серпня – День Незалежності України. Це свято віддзеркалює одвічне прагнення українського народу до єдності, суверенності та самостійності. Ця визначна дата навіки увійшла в історію молодої держави золотою сторінкою її біографії, започаткувала нову епоху в житті нашого народу, законодавчо закріпила його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.

За ініціативи Донецького обласного палацу дитячої та юнацької творчості з нагоди святкування Дня Незалежності України було проведено обласний челендж вітальних відеороликів «Ми пишемо історію землі, своєї незалежної країни!», до якого долучилися понад 250 вихованців закладів позашкільної освіти.

Учнівська молодь Донеччини бажає знову бачити свою рідну країну щасливою, квітучою, вільною та вірить, що обов’язково настане мир і прийде довгоочікувана перемога.

Бажаємо Україні скоріше подолати ці важкі часи та знов розквітнути під мирним небом. Усім українцям – життєвої наснаги, добробуту та злагоди. Нехай не вичерпується джерело вашої віри, надії та любові до рідної землі, енергії та впевненості у власних силах!

Ми схиляємо голови перед гарячими серцями кращих синів і дочок, котрі захищають нашу Батьківщину та її незалежність, не шкодуючи життя боронять Україну та її народ.

Зі Святом! З Днем Незалежності України! Слава Україні!