«Промінь гідності не згасне!»

День Героїв Небесної Сотні відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні. Революція Гідності є однією з наймасштабніших подій у новітній історії України, результатом якої відбулося повалення режиму, однак у боротьбі за права людини, демократію і свободу українці заплатили високу ціну – 107 загиблих Героїв Небесної Сотні.

Це день жалоби, але він не про смерть, він про героїчну боротьбу, самопожертву, готовність українсько суспільства захищати незалежність України, це перша битва російсько-української війни, битва за європейські цінності. За них і досі продовжує боротьбу наша держава.

Донецька обласна рада лідерів учнівського самоврядування вшановує Героїв небесної сотні та всіх українських воїнів, які зараз боронять кордони України. Усих тих, хто не тільки словами, а й втраченим життям показав своє бажання жити у вільній, демократичній, суверенній державі!

Наш промінь гідності не згасне! Україна оплакує своїх героїв, а пролита кров, зобов’язує кожного усвідомити відповідальність за долю країни, за її майбутнє.