![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/274505129_1127492564690515_580799042587695395_n-1024x730.jpg)
Щорічно 20 лютого по всій Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні – на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян в боротьбі за свої права.
Вшановуючи світлу пам’ять жертв тих страшних подій, Донецьким обласним палацом дитячої та юнацької творчості проведено челендж-марафон «Небесна Сотня. Зима, що нас змінила», до якого долучилися понад 200 вихованців закладів освіти Донеччини. Патріотично налаштована молодь презентувала світлини тематичних малюнків та декламувала вірші.
Герої не вмирають! А живуть в наших душах, торкаються струн нашого серця. Ми закликаємо вас сьогодні згадати у ваших молитвах усіх Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє. Хай пам’ять всіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі!
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/MyCollages-1.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/MyCollages-2.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/MyCollages-3.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/MyCollages-4.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/MyCollages-5-1024x724.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/MyCollages.jpg)