![Подорож у країну правил дорожнього руху](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/10/Podorozh-u-krainu-pravil-dorozhnogo-rukhu-3-1024x576.jpg)
Життя та здоров’я людини завжди вважалося найціннішим скарбом. В рамках місячника «Безпека на дорозі», з метою посилення профілактичної та роз’яснювальної роботи, підвищення рівня культури поведінки дітей на дорогах, відповідальності за своє життя та усіх учасників руху в гуртку «Калинка» (керівник гуртка Ляшова О.С.), на початку жовтня відбулися ігрові заняття «Подорож у країну правил дорожнього руху».
Діти закріплювали Правила дорожнього руху, виконували завдання, грали у дидактичні ігри. У кінці заняття вихованці виготовили автомобілі з картону, закладки у вигляді світлофорів. Усі залишилися задоволеними та зробили висновок, що лише їхня небайдужість до свого і чужого життя може змінити ситуацію на наших дорогах.
![Подорож у країну правил дорожнього руху](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/10/Podorozh-u-krainu-pravil-dorozhnogo-rukhu-5-1024x576.jpg)
![Подорож у країну правил дорожнього руху](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/10/Podorozh-u-krainu-pravil-dorozhnogo-rukhu-4-1024x576.jpg)
![Подорож у країну правил дорожнього руху](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/10/Podorozh-u-krainu-pravil-dorozhnogo-rukhu-3-1024x576.jpg)
![Подорож у країну правил дорожнього руху](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/10/Podorozh-u-krainu-pravil-dorozhnogo-rukhu-2-576x1024.jpg)
![Подорож у країну правил дорожнього руху](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/10/Podorozh-u-krainu-pravil-dorozhnogo-rukhu-1-576x1024.jpg)