![Бабин Яр](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/10/Babin-YAr-2-1024x472.jpg)
З нагоди 79-х роковин трагедії Бабиного Яру у гуртку «Школа успіху» (керівник гуртка Ліхута Оксана Вячеславівна) було проведено захід, присвячений вшануванню пам’яті загиблих.
Вихованці затамувавши подих переглядали віртуальні сторінки з історії трагедії масових акцій знищення мирного населення під час Другої світової війни.
![Бабин Яр](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/10/Babin-YAr-2-1024x472.jpg)
Подих вічного болю відчули дитячі серця: час минає, але ми не в праві забути про цю страшну спільну трагедію українського і європейського народів.
![Бабин Яр](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/10/Babin-YAr-3.jpg)