![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/20220425_155407_899-1024x1024.jpeg)
У гуртку «Школа успіху» (керівник Оксана Ліхута) проведено заняття з елементами тренінгу «Основи проєктної діяльності».
Вихованці ознайомилися з алгоритмом роботи над проєктом, прослухали рекомендації «Вимоги до виступу на захисті проєкту» та поглибили знання про правила презентування проєкту.
Проєктна діяльність для дітей – це креатив, праця, сходження на вершину разом з друзями; екстрим, адреналін, а також вміння презентувати свої ідеї публічно; незабутнє відчуття окриленості та справжнього успіху.
Проєкт починається з ідеї, а ідей не бракує…
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/20220425_155405_162-1024x1024.jpeg)