Обласний семінар-практикум з вокально-хорового мистецтва

Вокально-хорове мистецтво

28 серпня 2017 р. у Донецькому обласному палаці дитячої та юнацької творчості м. Слов’янська для керівників гуртків та голів міських і районних методичних об’єднань вокально-хорового мистецтва було проведено обласний семінар-практикум «Розвиток музичних здібностей та активізація мистецького спілкування і самовираження вихованців засобами музичного мистецтва в позашкільних навчальних закладах», метою якого було підвищення науково-методичного рівня педагогів щодо володіння особливостями організації вокально-хорової роботи в позашкільних навчальних закладах.

В семінарі взяли участь 17 керівників гуртків вокально-хорового мистецтва Північної частини Донецької області та в режимі онлайн-трансляції співпрацювали 12 керівників гуртків вокально-хорового мистецтва Південної частини області.

Актуальні питання в сучасному музичному мистецтві висвітила доктор педагогічних наук Гаврілова Л.Г. Присутні мали змогу ознайомитись з питаннями сьогодення та перспектив діяльності педагогів в позашкільній освіті. Одним з важливих питань постало виховання національної самосвідомості засобами музичного мистецтва.

Теоретичний модульДосвідом практичної роботи поділилися педагоги: Московцева К.В. – керівник «Зразкового художнього колективу вокальної студії «Дзвіночок», Юрченко Л.В. та Юрченко О.І. керівники вокального гуртка «Сузір’я». Родзинкою семінару став виступ «Народного художнього колективу» вокальної студії «Heartbeat» – яскравих виконавців які гідно захищають честь Донецької області на Всеукраїнських та Міжнародних заходах.

Наведені педагогічні прийоми і приклади їх використання є лише невеличкими цеглинками у будівлі власного педагогічного досвіду кожного керівника. Педагог, який працює з дітьми, має свій арсенал прийомів, методів, власних таємниць і здогадок, помилок і перемог – всього того, з чого торується педагогічна стежинка у світ дитячої творчої душі.

І тільки від нього залежить, що будувати: казковий палац чи благеньку картинку.

Учасники семінару не тільки отримали відповіді на складні запитання практичного характеру, але й перейняли творчий досвід та позитивний заряд для подальшої ефективної роботи у своїх колективах.

Дякуємо за співпрацю та бажаємо усім творчої наснаги!

До галереї (фотографії з заходу)