![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/313028243_1216870395562913_691952353914507214_n.jpg)
27 жовтня 2022 року у форматі онлайн відбувся обласний збір лідерів учнівського самоврядування. Незважаючи на всі негаразди, які випали на долю Донеччини до участі у заході долучилися лідери Слов’янська, Краматорська, Костянтинівки, Селідового, Бахмуту, Мирнограду, Лиману, Білозерського, Добропілля, Іллінівська та Олександрівська територіальні громади. Під час зустрічі обговорили та окреслили основні напрями роботи, досягнення, обмінялися досвідом і ідеями. Розглянули план заходів на наступний місяць та готовність до обласного збору лідерів у грудні. Ознайомилися з матеріалами, щодо реалізації лідерами учнівських самоврядувань області загальнодержавного проєкту «Місце шани та вдячності».
Учасники заходу дійшли висновку – для того, щоб стати лідером потрібно мати бажання бути активним учасником учнівського самоврядування, здатним кваліфіковано, компетентно здійснювати діяльність в будь-якому напрямі.
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/Lideri1-1024x722.png)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/Lideri-2.png)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/Lider3-1024x722.png)