![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/111111.png)
28 жовтня в Україні відзначають День визволення України від фашистських загарбників, метою якого є сприяння пробудженню національної свідомості, розвиток вміння логічно мислити, порівнювати, оцінювати події, робити висновки, виховання свідомої любові до Батьківщини, поваги до героїчного минулого свого народу.
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/222222222222222222222222-1024x576.png)
Саме ознайомленню вихованців з історією, героїчними подвигами, прикладами мужності та самовідданості народу в роки Другої світової війни було присвячено тематичний вечір «Монолог минулого» (гурток «Школа успіху», керівник Оксана Ліхута, Донецький ОПДЮТ, гуманітарно-науково-технічний відділ).
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/23-1024x576.png)
Доземний уклін ветеранам, творцям Великої Перемоги, за рідну Україну, за рани, за віру – всім, хто боровся з ворогом на фронтах Другої Світової, на окупованій території, хто працював в тилу. Для кожного з нас вони є взірцем подвигу, мужності, любові в ім’я життя на землі.
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/33333.jpg)