Обласний навчально-методичний семінар-практикум методистів ЗПО

Семінар методистів 6 березня 2018_02

06 березня 2018 року в Донецькому обласному палаці дитячої та юнацької творчості відбувся обласний навчально-методичний семінар-практикум методистів закладів позашкільної освіти художньо-естетичного напряму за темою «Модернізація системи роботи з молодими педагогами». Учасників семінару привітала заступник директора з навчально-виховної роботи ОПДЮТ Ольга Анатоліївна Бойко.

Семінар методистів 6 березня 2018_05

У заході прийняло участь 22 фахівця з міст Білозерського, Добропілля, Дружківки, Костянтинівки, Краматорську, Лиману, Сіверську, Слов’янську, Соледару, Торецька, Часового Яру, Костянтинівського, Покровського районів та педагоги Донецького обласного палацу дитячої та юнацької творчості.

Семінар методистів 6 березня 2018_04

З метою активізації інноваційних підходів до здійснення науково-методичного супроводу становлення молодого педагога в сучасних умовах фахівці області розглянули питання щодо організації науково-методичної роботи в закладах позашкільної освіти та стали учасниками психологічного тренінгу з розвитку невербальних засобів спілкування.

Семінар методистів 6 березня 2018_03

Методистами Дороховою А.В. (КЗ «ЦДЮТ» м. Слов’янська), Колєсніковою Т.В. (Центр позашкільної роботи м. Краматорськ) та Пилипенко Н.В. (Білозерський освітньо – культурний центр) в рамках «Майстерні успіху» були проведені майстер-класи. Учасники семінару відпрацювали навички нетрадиційних форм методичної роботи з молодими педагогами та прийшли до висновку, що удосконалення освітнього процесу в закладі позашкільної освіти пов’язане, в першу чергу, із завданням щодо модернізації науково-методичної роботи. В результаті підвищується компетентність педагога як одна із провідних професійно значущих якостей, відбувається оволодіння комплексом педагогічних умінь, розширюється загальний кругозір. Це допомагає фахівцю сформувати свій педагогічний стиль, передбачити труднощі, пов’язані з особистим розвитком, досягти високого рівня теоретичної підготовки, оперативно й гнучко реагувати на вимоги часу.

Семінар методистів 6 березня 2018

Семінар методистів 6 березня 2018_06