![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/310993827_666589685077344_1727945580247655477_n-1024x438.jpg)
14 жовтня відбулась одинадцята online зустріч педагогів-позашкільників в рамках методичного консалтингу, на якому завідувачем методичного відділу, кандидатом педагогічних наук Тетяною Соколенко була презентована модель науково-методичного менеджменту освітніх інновацій в умовах ОПДЮТ. Модель чітко визначає шляхи, напрями, засоби інноваційних процесів, результати та показники сформованості інноваційної культури педагога, які дозволяють здійснювати перехід від традиційної, адміністративно-функціональної до проєктно-цільової, акмеологічно спрямованої моделі менеджменту з використанням андрогогічних технологій науково-методичного супроводу впровадження освітніх інновацій.
У консалтингу взяли участь 45 педагогів Мирнограду, Новогродівки, Покровська, Добропілля, Селідове, Лиману, Бахмуту, Костянтинівки, Торецька, Новогродівки, Гірника, Білозерська, Іллінівської ТГ, обласного Палацу дитячої та юнацької творчості, що свідчить про професійну зацікавленість у online hub як інструменті розвитку професійної компетентності.
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/315226507_927209448257059_7682431875313963965_n-1024x454.jpg)