![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/2-5-1024x479.png)
28 травня у рамках обласного методологічного online hub відбулась остання у цьому навчальному році – 18 – зустріч педагогів-позашкільників художньо-естетичного напряму, у якій взяли участь 73 педагоги.
Протягом навчального року у форматі апгреда відбулось 9 зустрічей з проблем методології та методики позашкільної освіти та у форматі едьютона 9 зустрічей з психологічної підтримки учасників освітнього процесу під час воєнних дій. Загальна кількість педагогів – 1300 осіб, які мотивовані до особистого професійного зростання. Усвідомлення сучасних проблем позашкільної педагогіки, розвиток методичної грамотності, методичної компетентності, готовності до інноваційної методичної діяльності, формування та розвиток власної концепції педагогічної діяльності – головні завдання online hub. За підсумковими висновками учасників, зустрічі допомагали їм в опрацюванні модернізаційних процесів в позашкільній освіті.
Тримаємо освітянський фронт. Адже це боротьба за майбутнє держави – наших дітей. Це наш професійний обов’язок – захистити дитинство.
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/7-5-1024x478.png)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/9-4-1024x479.png)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/8-4-1024x478.png)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/5-5-1024x482.png)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/4-5-1024x480.png)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/3-5-1024x479.png)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/15-1024x479.png)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/12-3-1024x480.png)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/1-4-1024x479.png)