ОБЛАСНИЙ МЕТОДИЧНИЙ ONLINE HUB «Методологія та методика позашкільної освіти»

28 травня у рамках обласного методологічного online hub відбулась остання у цьому навчальному році – 18 – зустріч педагогів-позашкільників художньо-естетичного напряму, у якій взяли участь 73 педагоги.

Протягом навчального року  у форматі апгреда відбулось 9 зустрічей з проблем методології та методики позашкільної освіти та у форматі едьютона 9 зустрічей з психологічної підтримки учасників освітнього процесу під час воєнних дій. Загальна кількість педагогів – 1300 осіб, які мотивовані до особистого професійного зростання. Усвідомлення сучасних проблем позашкільної педагогіки, розвиток методичної грамотності, методичної компетентності, готовності до інноваційної методичної діяльності, формування та розвиток власної концепції педагогічної діяльності – головні завдання online hub. За підсумковими висновками учасників, зустрічі допомагали їм в опрацюванні модернізаційних процесів в позашкільній освіті.

Тримаємо освітянський фронт. Адже це боротьба за майбутнє держави – наших дітей. Це наш професійний обов’язок – захистити дитинство.