![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/1-1-1024x487.png)
Війна — це постійне перебування в режимі виживання. У зв’язку з постійною тривогою та емоційною напругою наша психіка зараз потребує особливої підтримки. Саме тому педагоги-позашкільники з увагою сприймали презентацію практичного психолога ОПДЮТ Аліни Аханкіної «Збереження емоційної рівноваги дитини» в рамках психолого-педагогічного апгрейду «Психологічний контекст сучасного освітнього простору позашкілля»: розкриті зміст поняття, ознаки, складові, критерії емоційної рівноваги, запропоновані заходи, спрямовані на збереження психічного та емоційного здоров’я вихованців.
Від нас, дорослих, чекають розуміння і підтримки наші вихованці у ці важкі часи. Тож захистимо дитинство від жахів війни.
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/2-1024x487.png)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/4-1-1024x487.png)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/5-1024x487.png)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/9-1024x487.png)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/10-1-1024x487.png)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/12-1024x487.png)