Обласний марафон-декламація «Стежками Кобзаря»

Тарас Шевченко – син українського народу, Батько України. Він став символом волі, справедливості та витривалості для кожного громадянина України, символом українського національного руху та відродження. 

Саме його творчість знайшла відгук у серцях людей з кожної верстви українського суспільства, пробудила національну свідомість і гідність. Шанувати Шевченка – це значить шанувати рідну мову, культурні надбання народу, творців, які як і він готові були покласти своє життя на олтар служіння народові.

З 29 по 09 березня Донецьким обласним палацом дитячої та юнацької творчості було проведено обласний марафон-декламацію «Стежками Кобзаря», до якого долучилося понад 600 учнів закладів освіти Донеччини.

Протягом тижня юні дарування демонстрували свої таланти: згадували видатні рядки Тараса Шевченка про любов до України, про боротьбу народу за свою волю та свободу, декламували уривки з творів видатного українського поета, створювали малюнки за оповіданнями та віршами. Кожен виступ цікавий, яскравий та захоплює своєю неповторністю.

Переглянути роботи можна на сторінці «Позашкілля Донеччини» у соціальній мережі «Facebook» за хештегом: #стежкамиКобзаря24 #дітиДонеччини