![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/Oblasna-akciya-Voini-svitla-za-poklikom-sercya.png)
14 березня в Україні святкують День українського добровольця. Не забудьте вшанувати всіх тих, хто боровся і продовжує боротися за суверенітет рідної країни.
Запрошуємо доєднатися до обласної акції «Воїни світла за покликом серця»: з 1 по 14 березня розмістити тематичні роботи (світлини, поробки, малюнки, відео з декламацією віршів тощо) на сторінці «Позашкілля Донеччини» у соціальній мережі «Facebook».
Хештеги для розміщення: #воїнисвітла24 #дітиДонеччини