«Обласний флешмоб «Бій серця в ритмі ЗСУ» до Дня Збройних Сил України»

6 грудня відзначаємо професійне свято всіх українських військовослужбовців День Збройних Сил України.

Український воїн — це надійний захисник, відданий патріот і людина, для якої честь, свобода і незалежність мають велике значення. Збройні Сили — це один з основних елементів стабільного і впевненого розвитку Української держави.

ЗСУ- хоробрі воїни, які стоять на сторожі спокою та блага нашої країни, сміливо та міцно тримають кордони та відбивають усі натиски супротивника, опора держави.

Донецьким обласним палацом дитячої та юнацької творчості проведений обласний флешмоб «Бій серця в ритмі ЗСУ», до якого долучилося понад 2000 учнів закладів освіти Донеччини.

Вихованці розміщували тематичні світлини: малюнки, фотографії з військовими, декламували вірші, записувала відеопривітання, виготовляли патріотичні обереги.  

Юні патріоти звернулися до військовослужбовців та захисників України, через теплі та зворушливі есе-листи, які вони писали та викладали у соціальних мережах та передавали до військових частин. Кожен рядок сповнений щирої вдячності та турботи за наших захисників, за їх вкрай важливу, самовіддану справу. Дякуємо  Вам, захисники України, за волю та мужність!

Переглянути роботи можна на сторінці «Позашкілля Донеччини» у соціальній мережі «Facebook» за хештегом: #бійсерця2023 #ПозашкілляДонеччини