«Обласна акція «Я поряд!» до Дня волонтера»

5 грудня відзначається Міжнародний День волонтера.  

Волонтери – це справжній приклад доброти, людяності й безкорисливості. Це люди, які активно працюють, підставляючи плече допомоги нашим захисникам, медичним працівникам, людям, котрі цього потребують. Волонтерська діяльність – милосердя і доброчинності.  

Донецьким обласним палацом дитячої та юнацької творчості проведена обласна акція «Я поряд!» , до якої долучилося понад 600 учнів закладів освіти Донеччини.  

Вихованці та педагоги Донеччини розміщували світлини своєї волонтерської діяльності та творили добрі справи: збирали теплі речі для людей, готували продовольчі набори, корм для тварин, плели маскувальні сітки, виробляли окопні свічки, виготовляли обереги-браслети, писали листи-подяки, малювали картинки-підтримки складали вірші, створювали танцювальні композиції для підняття духу українським воїнам, людям які потрапили до складної ситуації, донатили для ЗСУ.

Зусиллями кожного небайдужого українця ми наближаємо нашу Перемогу. Маленькі справи допомагають творити добро!  

Переглянути роботи можна на сторінці «Позашкілля Донеччини» у соціальній мережі «Facebook» за хештегом: #япоряд2023 #ПозашкілляДонеччини