![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/11/MyCollages-3-1-1024x724.jpg)
Мистецтво і його прояви є невіддільними частинами життя кожної людини, бо вони допомагають формувати характер і смаки. Донецьким обласним палацом дитячої та юнацької творчості, з метою військово-патріотичного виховання учнівської молоді на прикладах героїчної боротьби українського народу за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України; підтримки творчо обдарованої молоді; виявлення нових імен талановитих виконавців, молодих поетів, композиторів, було проведено обласний етап Всеукраїнського відкритого літературно-музичного фестивалю вшанування воїнів «Розстріляна молодість» (дистанційний/онлайн формат), в якому взяли участь 183 вихованців зі Слов’янська, Торецька, Добропілля, Дружківки, Краматорська, Лиману, Мирнограду, Маріуполя, Мангушського та Волноваського районів, Олександрівської селищної ради, Донецького обласного палацу дитячої та юнацької творчості.
Переможці I ступеня представлять Донеччину на Всеукраїнському відкритому літературно-музичному фестивалі вшанування воїнів «Розстріляна молодість». Всім учасникам бажаємо творчого натхнення і нових перемог!
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/11/MyCollages-8.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/11/MyCollages-7-1024x724.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/11/MyCollages1-1024x724.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/11/MyCollages2.jpg)