![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/11/IMG-e1848b8dfea2eeecec972e2e60c4775d-V-1024x617.jpg)
В умовах карантину гуртки гуманітарно-науково-технічного відділу Донецького обласного палацу дитячої та юнацької творчості продовжують працювати у дистанційному форматі.
Заняття в гуртках «Карате» (керівник Наталя Пересунько, м. Маріуполь), «Карате-до», «Кобудо» (керівники Олег Еріксонович Шухман, Віктор Шухман, Олег Шухман, м. Маріуполь) дозволяють вихованцям опанувати усі грані бойового мистецтва, навчають володіти власним тілом і емоціями, зміцнюють здоров’я, підвищують самооцінку. Діти продовжують оволодівати практичними навичками ведення бою, знайомляться з філософією, історією розвитку, базовими поняттями карате.
Вихованці гуртка «Пізнай себе» (керівник Ольга Аверіна, м. Слов᾿янськ) продовжують оволодівати прийомами дій у нестандартних ситуаціях, евристичними методами вирішення проблем та вдосконалювати вміння відрізняти достовірну інформацію від надуманої.
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/11/IMG-dc98cffa2b796bc299ffa536984c1b2b-V.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/11/IMG-da257d6aa0b4d104ae99a7bbe91d79e2-V.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/11/IMG-d0b79a823933f21296b4258acd36765d-V.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/11/IMG-0263d0326394ba302b2107ad27649816-V.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/11/IMG-b8169284f597691d82b0381fc64a0cf9-V.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/11/IMG-800884c6c418bf344941cfa2826dc43c-V.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/11/IMG-8b5c0713957b0f0eb1e7f50603604ac0-V.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/11/IMG-a6dc1d89318443a577013db92cf67c83-V.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/11/IMG-17128637657f3176a731ab6bb41090cc-V.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/11/IMG-cd0cdf2d8f80f2e1054dd9b9a197c035-V.jpg)