Обласний челендж-марафон «Швидкі, спритні та завзяті» до Дня фізичної культури і спорту

Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту – День фізичної культури і спорту України.

Фізична активність є нашою природною потребою, необхідною для гарного самопочуття та загального благополуччя. Регулярним заняттям фізкультурою та спортом надають увагу в усіх країнах, адже це зміцнює здоров’я нації, посилює віру людей у власні сили, а також формує звички цивілізованого суспільства — дисципліну, чесну конкуренцію, почуття співпричетності.

Наша країна завжди славилася видатними спортсменами, а залучати до спортивних занять якнайбільше дітей та дорослих є одним із завдань держави. За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров’я, він загартовує характер і волю.

До Дня фізичної культури і спорту Донецьким обласним палацом дитячої та юнацької творчості проведено обласний челендж-марафон «Швидкі, спритні та завзяті», до якого долучилися понад 2000 учнів закладів освіти Донеччини.

Вітаємо усіх з Днем фізичної культури і спорту України! Бажаємо сили, здоров’я і впевненості, оптимізму і бадьорості, свободи вибору і твердості характеру, активних рухів у житті!

Переглянути роботи можна на сторінці «Позашкілля Донеччини» у соціальній мережі «Facebook» за хештегом:

#швидкіспритнітазавзяті2023 #ОПДЮТ