НАТХНЕННЯ. ЛІДЕРСТВО. FUN!

НАТХНЕННЯ. ЛІДЕРСТВО. FUN!

Саме під таким гаслом 18 грудня Національна рада дітей та молоді за підтримки Офісу Президента України організувала форум з метою об’єднати дітей та молодь всіх регіонів України, обговорити разом, як перетворювати виклики 2020 року на можливості у 2021, розвивати навички для успішного життя.     Відкрив Форум мотиваційною промовою Президент України Володимир Зеленський: «Ви – розумні, талановиті, амбітні, сміливі. У вас точно все вийде!».

Також на форумі були виступи Миколи Кулеби, Уповноваженого Президента України з прав дитини, відомих українських та міжнародних спікерів, мотиваційних тренерів, підприємців, блогерів, співаків на теми розвитку лідерства та комунікаційних навичок, підприємницького мислення, блогінгу. Зокрема, учасники побачили тематичні презентації Кирила Невдоха, Лейли Кхудер, Дарина Гаращук – молодіжних лідерів Національної ради дітей та молоді 2020, ,,Covid-19 нас не зупинить: як ставити цілі та досягати їх” (Iцхак Пінтосевич – експерт з ефективності, коуч Х10, майстер з навчання (трансформації), професор бізнес – школи Синергія), ,,Культура шкільного харчування” (Євген Клопотенко – український кулінарний експерт, засновник соціального проєкту зі зміни культури харчування ,,Cult Food”), ,,Блогінг як інструмент відповідального впливу та заробітку” (Семен Кременюк – YouTube блогер, керівник продюсерського центру компанії AIR Media-Tech – міжнародного партнера YouTube, Instagram, TikTok), ,,CYB.TALK: репутація в Інтернеті” (Анастасія Дьякова – радник з питань безпечного Інтернету для кожної дитини при віцепрем’єр-міністрі – міністрі цифрової трансформації Україн), ,,Як перетворити погану звичку на інструмент досягнення мрії: майстер-клас з розвитку life skills Y1317” (Сергій Лисак – співзасновник та головний тренер проєкту Y1317) та інші. Зіркові спікери мотивували учасників форуму ставити цілі та досягати їх, ділилися формулою успіху – як стати успішним і відповідальним блогером, з чого почати.

Взяли участь у Форумі і лідери 26 міських, районних, селищних рад учнівського самоврядування Донеччини, які працюють на базі закладів позашкільної освіти художньо-естетичного напряму. Лідерство допомагає сучасній активній молоді реалізовувати свої здібності, розвиватися і досягати мети.

НАТХНЕННЯ. ЛІДЕРСТВО. FUN!
НАТХНЕННЯ. ЛІДЕРСТВО. FUN!
НАТХНЕННЯ. ЛІДЕРСТВО. FUN!
НАТХНЕННЯ. ЛІДЕРСТВО. FUN!