![Майстерня Святого Миколая](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/12/Maysternya-Svyatogo-Mikolaya-5-1024x819.jpg)
Найулюбленіше свято дітей – свято Миколая Чудотворця. Для малят –це особливе свято, яке вони чекають протягом року: намагаються гарно поводитися, робити добрі вчинки. Маленькі вихованці гуртка «Казкова англійська» (керівник Прийменко Л.В.) чекали на свято і готувалися до нього заздалегідь. Діти завітали до чарівної майстерні Святого Миколая та взяли участь у майстер-класі «Святкова іграшка».
Малята з радістю створили власних маленьких Миколайчиків.
![Майстерня Святого Миколая](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/12/Maysternya-Svyatogo-Mikolaya-8-1024x819.jpg)
![Майстерня Святого Миколая](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/12/Maysternya-Svyatogo-Mikolaya-7-1024x819.jpg)
![Майстерня Святого Миколая](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/12/Maysternya-Svyatogo-Mikolaya-6-1024x819.jpg)
![Майстерня Святого Миколая](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/12/Maysternya-Svyatogo-Mikolaya-5-1024x819.jpg)
![Майстерня Святого Миколая](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/12/Maysternya-Svyatogo-Mikolaya-4-1024x819.jpg)
![Майстерня Святого Миколая](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/12/Maysternya-Svyatogo-Mikolaya-3-1024x819.jpg)
![Майстерня Святого Миколая](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/12/Maysternya-Svyatogo-Mikolaya-2-1024x819.jpg)
![Майстерня Святого Миколая](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/12/Maysternya-Svyatogo-Mikolaya-1-1024x819.jpg)