На захист рідної землі

На захист рідної землі

День Збройних Сил України – це свято, яке поєднує українські військові традиції від княжих і козацьких часів до сьогодення. Солдати та офіцери ЗСУ й інших військових формувань виконують найважливішу місію – захищають суверенітет і незалежність нашої держави.

До Дня Збройних Сил України вихованці гуртка «Лідерство – запорука успіху» (керівник гуртка Зана Олена Миколаївна, м. Краматорськ) зустрілися з персоналом краматорського прикордонного загону.

Такі зустрічі започаткувала Олена Миколаївна з метою знайомства молоді з героями сьогодення та можливості прямого спілкування військовослужбовців з вихованцями.

Вихованці із захопленням слухали розповіді про історію свята, військові дії на Сході України та нелегкі бойові будні. А військові із задоволенням відповідали на запитання вихованців.

Діти висловили військовим свою вдячність за мир і спокій у рідному місті. Доблесть і честь солдатів й офіцерів – це справжня сила будь-якої армії. І ми віримо, що Збройні сили України і надалі з честю виконуватимуть свій обов’язок перед державою, надійно захищатимуть мир і спокій українського народу.

На захист рідної землі