Хто попереджений – той захищений

1грудня

1 грудня світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом. «Хто попереджений – той захищений» – під таким гаслом пройшли заходи у Васюківській гімназії, організовані вихованцями гуртка «Цікава інформатика» (керівник гуртка Лісова Надія Георгіївна). У фойє гімназії було оформлено виставку плакатів до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом.

Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Червоний колір – це символ любові. Бо саме розуміння, уваги, любові потребують люди, які живуть з ВІЛ/СНІД. Червона стрічка символізує вшанування пам’яті людей, які померли від СНІД та солідарності з людьми, що живуть з ВІЛ/СНІД.

Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Вихованці прикріпили червоні стрічки собі, педагогам та учням гімназії, як символ підтримки інфікованих людей, протидії дискримінації і суспільної ізоляції людей, що живуть з ВІЛ/СНІДом, надії на майбутнє без СНІДу. Також  відбулася вікторина «Що ти знаєш про ВІЛ/СНІД?», виставка стіннівок на тему: «СНІД: знати, щоб жити».

Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Сподіваємось, що проведення подібних заходів допоможе вихованцям захистити себе, адже найкращий захист – це поінформованість.