«Ми пережили рік війни. # 2 0 2 3агартовані війною.»

До річниці повномасштабного вторгнення на платформі дискусійного ХАБу УДЦПО відбулася міжнародна онлайн зустріч лідерів учнівського самоврядування «2 0 2 3агартовані війною».

Війна, яка підступно увірвалась до нас 24 лютого 2022 року, торкнулась кожного і докорінно змінила життя української молоді. Багато юнаків і дівчат йдуть до війська, долучаються до лав тероборони та займаються волонтерством, щоб дати відсіч агресору.

 «Молодь загартована війною і чітко розуміє з ким їй працювати, а з ким не по дорозі! Та, не зважаючи на весь цей жах, молоде покоління Донеччини – це НАДІЙНИЙ ТИЛ! Вони збирають кошти на ЗСУ, допомагають внутрішньо переміщеним особам, дарують надію і силу тим, хто зневірився, плетуть сітки, патріотичні прикраси, пишуть листи зі словами підтримки нашим героїчним воїнам! Це складний шлях, але в нас немає вибору, окрім як його пройти!» – зазначила у своєму виступі голова комітету інформаційного забезпечення обласної ради лідерів учнівського самоврядування Євгенія Порфіленко.

Усі ми знаходимося у тяжких обставинах, але ми разом!  А отже, гідне майбутнє української нації в надійних руках! Слава Україні!