Методичне об’єднання відділу «Школа раннього гармонійного розвитку дитини «Радість»

28 травня у Донецькому обласному палаці дитячої та юнацької творчості відбулося в онлайн-форматі методичне об’єднання відділу «Школа раннього гармонійного розвитку дитини «Радість», до якого долучилися 10 педагогів закладу позашкільної освіти.

Загальною темою стало висвітлення актуального питання сьогодення «Цифрові тренди в освіті: актуальні виклики сьогодення для керівників гуртків» (Вероніка Приймак). Під час заходу педагогами були розглянуті наступні питання: «Нестандартні форми та методи роботи з вихованцями. Застосування learningapps у роботі з дошкільнятами» (Людмила Прийменко), «Обмін думками та досвідом роботи за допомогою застосунка GoogleMeet» (Марина Росада), проведено тренінговий майданчик «Попередження емоційного вигорання і підтримка психічного здоров’я педагогів» (Аліна Аханкіна).

Отримана інформація спонукатиме педагогів до роботи над підвищенням свого фахового рівня, сприятиме збагаченню педагогічного колективу новим нестандартним знахідками, допомагатиме переймати майстерність та досвід колег і запроваджувати під час роботи з вихованцями.