![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/Screenshot_2-1024x517.png)
28 травня відбулося методичне об’єднання педагогів відділу масових заходів та організації дозвілля, на якому було підбито підсумки 2021 – 2022 навчального року та проаналізовано кожен із напрямів діяльності. Під час онлайн-зустрічі було розглянуто також особливості проєктної діяльності у межах «Оnlinehab ОПДЮТ», який буде запущено 1 червня. Під час обговорення прийнято конструктивні рішення та виявлено творчий підхід щодо реалізації даного проєкту.
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/8-1-558x1024.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/88-570x1024.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/888-685x1024.jpg)