![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/1653751098221-1024x509.jpg)
28 травня у відділі образотворчого мистецтва та декоративно-ужиткової творчості Донецького обласного палацу дитячої та юнацької творчості відбулося методичне об’єднання керівників гуртків відділу в он-лайн режимі, під час якого було підведені підсумки роботи відділу за рік.
Основною темою заходу було питання «Основи проектної діяльності», яка в освітньому просторі забезпечує продуктивний зв’язок теорії і практики в процесі навчання, сприяє формуванню у вихованців життєвих компетентностей.
Спілкування відбулося у дружній та доброзичливій атмосфері. Завідувач відділу Тетяна Куракова подякувала керівників гуртків за плідну та результативну роботу.
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/1653734523086-1024x637.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/1653734523073-1024x615.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/1653734523059-1024x628.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/1653734523039-1024x594.jpg)