![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/IMG_3181-1024x650.jpeg)
28 травня в онлайновому форматі відбулося методичне об’єднання керівників гуртків гуманітарно-науково-технічного відділу Донецького обласного палацу дитячої та юнацької творчості.
Завідувач відділу О.М. Гриненко проаналізувала роботу відділу за 2021/2022 навчальний рік. Керівники гуртків Жижченко Л.Б., Ліхута О.В., Полякова Т.В., Скорописова Л.І. презентували досвід роботи з впровадження інноваційних освітніх технологій в освітній процес.
Обмін досвідом педагогічної роботи надихнув педагогів на нові творчі справи.
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/IMG_3200-1024x564.jpeg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/IMG_3173-1024x629.jpeg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/IMG_3170-1024x641.jpeg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/IMG_3170-1-1024x641.jpeg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/IMG_3163-1024x697.jpeg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/IMG_3160-1024x643.jpeg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/IMG_3158-1024x639.jpeg)