![Майстер-клас з Екології](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/Mayster-klas-z-Ekologii-1.jpg)
Вихованці гуртка «Торське наукове товариство» (керівник гуртка Поух Л.Й.) брали участь в екологічному майстер-класі, який відбувся в рамках проєкту Координатора проєктів ОБСЄ в Україні в містах Слов᾿янськ та Святогірськ Донецької області.
Мета майстер-класу – заохочення ЕКО свідомої молоді Придінців᾿я до практичних дій зі збереження водних ресурсів басейну Сіверського Дінця.
Команда «Торського наукового товариства» щиро вдячна організаторам і Національним експертам за Свято Науки, за радість партнерства і виховання екопатріотизму у молоді Придінців᾿я. Сподіваємося на продовження спільної праці по дослідженню екологічного стану поверхневих водних об’єктів басейну Сіверського Дінця.
![Майстер-клас з Екології](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/Mayster-klas-z-Ekologii-5.jpg)
![Майстер-клас з Екології](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/Mayster-klas-z-Ekologii-4.jpg)
![Майстер-клас з Екології](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/Mayster-klas-z-Ekologii-3.jpg)
![Майстер-клас з Екології](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/Mayster-klas-z-Ekologii-2.jpg)
![Майстер-клас з Екології](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/Mayster-klas-z-Ekologii-1.jpg)