![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/1-3.jpg)
Дерево міцне корінням,
А людина — друзями.
(Народна мудрість)
Щоб виростити товариську, відкриту і оточену гарними людьми особистість, потрібно з дитинства вчити дитину дружити. Дитині потрібно пояснювати, що таке дружба, для чого потрібно товаришувати і як знаходити надійних друзів.
В гуртку «Карате» (керівник Наталя Пересунько) з метою розширення і поглиблення сутності поняття «дружба» і «товаришування» (важливих показників вихованості), виховання у дітей звички уважно ставитися до товаришів пройшов усний журнал «Люди сильні один одним».
Обговорювалися різноманіті життєві ситуації, прислів’я та повчальні казки. Такі зустрічі навчають дітей цінувати друзів та бути чуйними і щирими зі своїми однолітками.
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/2-3.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/3-3-768x1024.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/4-2-1024x1024.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/5-2-1024x1024.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/6-2-768x1024.jpg)