![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/3-1024x538.jpg)
16 січня в Україні відзначають День пам’яті захисників донецького аеропорту.
Оборона аеропорту, яка тривала 242 дні, стала прикладом героїзму і національної мужності. Російські терористи були вражені стійкістю і мужністю наших солдат настільки, що почали називати їх «кіборгами».
Щодня ворог пекельним вогнем палив аеропорт, обстрілював з усіх боків, але наші захисники міцно тримали оборону. Здавалось, що ніщо не може вижити у цьому пеклі, але наші хлопці раз за разом відбивали атаки. В обороні також брали участь волонтери і медики, тому в День пам’яті кіборгів вшановують і їхню пам’ять.
“Кіборги” вистояли, не витримав бетон”, – фраза, яка увійшла в історію разом із подвигом українських бійців.
Обов’язок кожного з нас – завжди пам’ятати про героїв, котрі віддали життя, захищаючи Україну!
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/1-1024x538.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/2.jpg)