![Ключове завдання позашкілля - формування компетентностей особистості](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/02/Klyuchove-zavdannya-pozashkillya-formuvannya-kompetentnostey-osobistosti-2.jpg)
24 лютого у Донецькому обласному палаці дитячої та юнацької творчості відбулася в онлайн форматі ІІІ сесія обласного методичного ХАБу для заступників директорів «Методичні орієнтири освітнього процесу ЗПО», участь у якій взяли 32 заступники директорів ЗПО художньо-естетичного напряму області.
Згідно плану розглянуто питання «Компетентнісний підхід як методологічний орієнтир модернізації позашкільної освіти». У теоретичному модулі презентовані: «Концептуальна проблема впровадження компетентнісного підходу» (Т.Соколенко), «Моделювання компетентнісного освітнього простору в умовах ОПДЮТ» (О.Канзюба), «Модель розвитку професійної компетентності керівника гуртка ОПДЮТ» (О.Бойко).
У практичному модулі учасникам заходу запропоновано створити модель професійної компетентності заступника директора закладу позашкільної освіти.
Учасники методичного ХАБу дійшли висновку щодо переваг впровадження компетентнісного підходу в умовах ЗПО.
![Ключове завдання позашкілля - формування компетентностей особистості](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/02/Klyuchove-zavdannya-pozashkillya-formuvannya-kompetentnostey-osobistosti-3.jpg)
![Ключове завдання позашкілля - формування компетентностей особистості](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/02/Klyuchove-zavdannya-pozashkillya-formuvannya-kompetentnostey-osobistosti-1.jpg)
![Ключове завдання позашкілля - формування компетентностей особистості](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/02/Klyuchove-zavdannya-pozashkillya-formuvannya-kompetentnostey-osobistosti-2.jpg)