![Я в серці маю те, що не вмирає…](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/02/YA-v-serci-mayu-te-shho-ne-vmiraie-2-576x1024.jpg)
З метою збагачення та розширення знань дітей про видатну поетесу Лесю Українку, в гуртку «Кольорові долоньки» (керівник Прохода А.В.) відбувся виховний захід «Я в серці маю те, що не вмирає…»
Вихованці із захопленням поринули у чарівний, поетичний світ Лесі Українки, ознайомилися з дитячими роками Лесі, слухали поезію зі збірки «В дитячому крузі» та створили ілюстрацію до твору «Мамо, іде вже зима».
![Я в серці маю те, що не вмирає…](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/02/YA-v-serci-mayu-te-shho-ne-vmiraie-2-576x1024.jpg)
![Я в серці маю те, що не вмирає…](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/02/YA-v-serci-mayu-te-shho-ne-vmiraie-3.jpg)
![Я в серці маю те, що не вмирає…](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/02/YA-v-serci-mayu-te-shho-ne-vmiraie-1.jpg)
![Я в серці маю те, що не вмирає…](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/02/YA-v-serci-mayu-te-shho-ne-vmiraie-4.jpg)