Керівники гуртків навчаються

Методичне об’єднання керівників гуртків гуманітарно-науково-технічного відділу_

9 січня відбулося засідання методичного об’єднання керівників гуртків гуманітарно-науково-технічного відділу. У складі керівників гуртків – 8 кандидатів наук, що дозволяє проводити роботу у гуртках на високому науковому рівні. Кожен керівник гуртка має особисту науково-методичну проблему, результати опрацювання якої друкуються у збірці матеріалів науково-дослідницької конференції Донецького обласного палацу дитячої та юнацької творчості. На засіданні були затверджені матеріали до друку збірки  пошуково-дослідницької конференції «Пошуки. Знахідки. Відкриття!», яка відбудеться у січні.

Методичне об’єднання керівників гуртків гуманітарно-науково-технічного відділу_

Актуальними були доповіді-презентації «Powerpoit: основи створення презентацій» (Приньов К.М. ОПДЮТ), «Портфоліо як технологія автентичного оцінювання професійної діяльності педагога»(Стукало Н.Л., завідувач методичного відділу ОПДЮТ). З цікавістю заслухано звіт творчої групи «Національно-патріотичне виховання в контексті науково-методичних орієнтирів» (Г.І. Бондаренко, О.І.Сушко).

Гуртки гуманітарно-науково-технічного відділу мають значний творчий, розвивальний, науковий потенціал. Тож нових знахідок і звершень!