ІІІ сесія обласної «Школи молодого педагога» у місті Маріуполь

ІІІ сесія обласної «Школи молодого педагога», м. Маріуполь

27 березня 2018 року на базі Комунального комплексного позашкільного навчального закладу «Маріупольський міський Палац естетичного виховання» відбулася ІІІ сесія обласної «Школи молодого педагога» на тему «Інноваційні педагогічні технології в позашкільному освітньому процесі».

Школа молодого педагога, Стукало Н.Л.

Слухачі Школи з’ясовували сутність інтерактивних освітніх технологій та їх місце у демократизації освітнього процесу. Особливу увагу було звернуто на активну комунікативну взаємодію педагога і вихованців, створення атмосфери взаємоповаги, довіри та відповідальності. Зацікавлення визвали методики візуалізації завдання через графічні техніки.

Школа молодого педагога, Бойко О.А.

Практичні навички дивергентного мислення молоді фахівці опрацювали під час психологічного тренінгу.

Педагогами КЗ «Міський центр позашкільної роботи за місцем мешкання» Веретновою Н. К. та Дьяченко І. Г. були проведені майстер-класи «Використання інноваційних технологій на заняттях гуртка декоративно-ужиткової творчості».

Школа молодого педагога, майстер-клас

Учасники заходу прийшли до висновку, що використання інноваційних технологій сприятиме посиленню  пізнавальної  активності  вихованців,  розвитку  їх  творчих  здібностей, створенню атмосфери емоційного піднесення та комфорту. Але треба зазначити, що ефект від їх впровадження максимальним буде тільки тоді, коли сам педагог глибоко усвідомить суть і необхідність такої роботи та буде психологічно й методично готовий до неї.