ІІІ форум українських патріотичних справ «Ми – українці»

Форум УКРАЇНСЬКИХ патріотичних справ

1–2 грудня 2017 року педагоги Донецького обласного палацу дитячої та юнацької творчості стали учасниками Третього Форуму українських патріотичних справ «Ми – Українці!» в м.Києві, співорганізатором якого є Український інститут національної пам’яті. Участь у ньому взяли понад 200 освітян з усіх регіонів України: представники вищих, загальноосвітніх, дошкільних і позашкільних навчальних закладів і громадських організацій, обласних центрів туризму і краєзнавства, методисти і тренери із національно-патріотичного виховання, фахівці координаційних рад при обласних державних адміністраціях.

Олександр Довгаль на Форумі українських патріотичних справ «Ми - українці»

Було обговорено актуальні проблеми національно-патріотичного виховання і координації зусиль органів влади і громадських ініціатив, спрямованих на виховання дітей та молоді.

Секція на форумі українських патріотичних справ «Ми - українці»

Відбулося 11 засідань у різних секціях, зокрема тренінги «Творча майстерня тренерів програми «З Україною в серці», «Усна історія як інструмент національно-патріотичного виховання», дискусійні майданчики «Наукове та навчально-методичне забезпечення військово-патріотичного напряму позашкільної освіти», «Студентська педагогічна практика як ефективний інструмент національно-патріотичного виховання», «Гра «Джура» як системна форма комплексної роботи з учнівською молоддю», «Виховна функція Всеукраїнської дитячо-юнацької еколого-патріотичної гри «Паросток» та інші.

Форум українських патріотичних справ «Ми - українці»

Також Інститут провів спеціальне секційне засідання, присвячене 100-річчю Української революції. В його рамках було презентовано «Збірку методичних рекомендацій до відзначення пам’ятних дат у загальноосвітніх навчальних закладах», а також проведено Історичний турнір з допомогою настільної гри «Українська революція 1917–1921 років».

Бех І.Д. та Довгаль О.С.

Форум українських патріотичних справ «Ми - українці»-1