ЄВРОПЕЙСЬКА УКРАЇНА

ЄВРОПЕЙСЬКА УКРАЇНА

Відповідно до Указу Президента України № 339/2003 від 19  квітня 2003 року, третьої суботи травня в Україні відзначається День Європи. Для українців – це чудова нагода вкотре засвідчити прагнення України жити в мирі та злагоді, будувати своє майбутнє в колі країн об’єднаної Європи.

         Напередодні свята, 14 травня, Донецьким обласним палацом дитячої та юнацької творчості, з метою формування у молоді європейських демократичних цінностей, вміння виражати своє бачення майбутнього України через різні форми творчості, було проведено обласний конкурс тематичних малюнків, світлин і фотоколажів «Європейська Україна».

         До участі у конкурсі долучилися вихованці закладів позашкільної освіти області з Краматорська, Білозерського, Добропілля, Торецька, Маріуполя, Селидового, Слов’янська, Мирнограду, Бахмута, Волноваського району, Іллінівської та Олександрівської селищної ради. Також участь взяли вихованці Донецького обласного палацу дитячої та юнацької творчості та комунального закладу «Донецького Палацу молоді «Юність». Всього 85 юних художників, творчих фотоаматорів й майбутніх графічних дизайнерів.

         30 обдарованих дітей стали переможцями у різних номінаціях та вікових категоріях конкурсу. Різнобарвні, яскраві роботи юних митців були присвячені визначним пам’яткам культури, мальовничим пейзажам різних куточків європейських країн, європейській символіці, власному баченню європейської України.

ЄВРОПЕЙСЬКА УКРАЇНА
ЄВРОПЕЙСЬКА УКРАЇНА
ЄВРОПЕЙСЬКА УКРАЇНА
ЄВРОПЕЙСЬКА УКРАЇНА
ЄВРОПЕЙСЬКА УКРАЇНА
ЄВРОПЕЙСЬКА УКРАЇНА
ЄВРОПЕЙСЬКА УКРАЇНА