ДЕРЗАЙТЕ, ВИ ТАЛАНОВИТІ

ДЕРЗАЙТЕ, ВИ ТАЛАНОВИТІ

З 22 березня по 14 травня департаментом освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації спільно з Донецьким обласним палацом дитячої та юнацької творчості, з метою широкого залучення дітей до художньої творчості, виявлення кращих колективів художньої творчості, обдарованих дітей та молоді області, сприяння подальшому розвитку їх обдарувань, було проведено обласний конкурс-огляд дитячої художньої творчості «Дерзайте, ви талановиті».

207 творчих особистостей, які натхненно оволодівають новими знаннями, вчаться творчо мислити й постійно прагнуть розвивати свої здібності, взяли участь у конкурсі. Талановиті хлопці й дівчата з Авдіївки, Вугледару, Селидового, Старомлинівки, Білозерського, Дружківки, Лиману, Мирнограду, Волноваського району, Олександрівської селищної ради, спеціальних, загальноосвітніх закладів, що знаходяться в управлінні обласної ради, змагалися у номінаціях «Вокал», «Хореографія», «Інструментальне виконавство», «Театральне мистецтво», «Циркове мистецтво» та «Читці-декламатори».

Журі конкурсу визначило кращих виконавців: 128 юних талантів отримали призові місця. Тепер на переможців чекають приємні хвилювання, радість перемоги, почесні грамоти та цінні подарунки.

ДЕРЗАЙТЕ, ВИ ТАЛАНОВИТІ
ДЕРЗАЙТЕ, ВИ ТАЛАНОВИТІ
ДЕРЗАЙТЕ, ВИ ТАЛАНОВИТІ
ДЕРЗАЙТЕ, ВИ ТАЛАНОВИТІ